Deze ruime halfopen bebouwing ontvangt je in een grote inkomhal met gastentoilet en vestiaire. Zo treedt je binnen in een riante L-vormige leefruimte, bestaande uit een gezellige zithoek met haard en een grote eethoek. Aanpalend vinden we een heel ruime leefkeuken, waar er naast veel werk- en opbergruimte ook voorzien is een leuk eiland en een klassevol kookvuur. Het uitzicht naar de buitenzone vormt hier nog een bonus : een grote afsluitbare lounge loopt naadloos over in een heel leuke tuin, zodat je het jaar rond van het buitenleven kan genieten. Vooraan de woning vinden we ook een eerste slaapkamer terug, met aanpalend de badkamer met ligbad en douche. Rond de overloop op de eerste verdieping vinden we drie grote slaapkamers en een apart toilet. Opbergruimte is er in overvloed in een aantal aparte ruimtes, en uiteraard biedt de grote garage naast plaats voor een wagen nog extra ruimte. De laatste troef van deze woning vinden we terug in de tuin : een stijlvol ingewerkt zwembad zorgt ervoor dat zelfs de warmste dagen van het jaar aangenaam verlopen. Bezoekdag: 11/04. Inschrijven via mail naar stefan@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Kouterbosstraat 17 Zele |
| Vraagprijs: | € 609.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 753 m² |
| Bewoonbare opp.: | 273 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2000 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Veranda: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 20 m |
| Tuin diepte: | 20 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Carport |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | In aanvraag. |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel - aan RV1 |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie - Dak: 18cm, Muur: 4cm |
| Zwembad: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.352 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 753 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20240329-0003192896-RES-1 |
| EPC Index: | 187,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 29/03/2034 |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in