Deze prachtig gerenoveerde woning vormt een heel mooie combinatie van authenticiteit en modern wooncomfort. Je wordt ontvangen in een stijlvolle inkomhal, die je op weg zet naar het volledige gelijkvloers. Dat bestaat uit één open ruimte, opgebouwd uit een zithoek/bureel, leefhoek, eetruimte en een open keuken. Deze heel stijlvol opgevatte keuken voorziet je van alle kookcomfort, en biedt voldoende opbergruimte. Vanuit elke hoek heb je bovendien een heel leuk contact met de tuin en het groen rondom je, wat voor een heel aangename woonervaring zorgt. Op de eerste verdieping is er voorzien in een heel ruime master bedroom, een tweede slaapkamer met net ernaast een dressing, en centraal gelegen een ruime badkamer. Op het einde van de lange oprit beschik je over een ruime garage. Bovenop dit alles kan je in alle rust genieten van het buitenleven op de terrasjes of in de grote bostuin achterin. Bezoekdag 30/05. Inschrijven via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Groenstraat 345 Oostakker |
| Vraagprijs: | € 468.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 817 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1951 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 20 m |
| Tuin diepte: | 20 m |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform tot 2050 |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel - aan RV1 |
| Isolatie: | Dakisolatie, Vloerisolatie |
| Zonnepanelen: | Ja - 11 stuks |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 557 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 817 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260331-0003584691-RES-2 |
| EPC Index: | 272,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 31/03/2036 |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Asbestattest: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in