Deze casco woning biedt een buitenkans voor wie wel zin heeft in een mooi modern woonproject, maar niet in het ruwe werk. De woning staat casco klaar om volledig naar eigen smaak verder te worden ingericht. Op het gelijkvloers vinden we een grote open leefruimte met open keuken terug, en is er voorzien in een zee aan natuurlijke lichtinval. Aan de straatkant vinden we een combinatie van bergruimte/wasplaats, en in de grote inkomhal is er ruimte voor een gastentoilet en vestiaire. Op de eerste verdieping zijn er vier ruime slaapkamers en een badkamer ondergebracht. In de tuin werd reeds een berging/tuinhuis geplaatst, en een grote garage met extra opbergruimte werd eveneens in ruwbouw aangevat. De ruime tuin doet tot slot zijn eigen duit in het zakje, want hier ga je in alle rust kunnen genieten van het buitenleven. Inschrijven via mail naar stefan@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Smalle Heerweg 87 Lochristi |
| Vraagprijs: | € 639.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk, Gemeente |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | Ja |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 20 m |
| Tuin diepte: | 20 m |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 577 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.262 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in