Dit pand, renovatie project!, is gelegen in het centrum van Lochristi-Zeveneken, en vormt een mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een ruime woning met veel mogelijkheden om er een toekomstgericht pand met veel authentieke elementen in onder te brengen. Afbraak en opbouw appartementen wordt niet toegestaan door huidige eigenares! De statige inkomhal verdeelt het gelijkvloers in twee helften : aan de rechterkant bevindt zich een ruime leefruimte, en aan de linkerkant vinden we een bureelruimte en een doorgangsruimte die uitkomt in de keuken en bijkeuken. De verbondenheid met de grote tuin is sterk aanwezig, wat zeker een meerwaarde is bovenop de hoge plafonds. Op de eerste verdieping is er voorzien in vier grote slaapkamers en een badkamer, en daarbovenop is er nog een zee aan ruimte voor extra kamers. De robuuste dakstructuur vormt hier zeker een mooi begin van stijlvolle ruimtes. De grote tuin vormt een nog extra troef. De woning heeft heel veel liefde nodig, maar kan zeker omgevormd worden tot een heel mooi project. Bezoekdag 29/05. Inschrijven via mail naar stefan@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Zeveneken-Dorp 57 Lochristi |
| Vraagprijs: | € 449.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum |
| Perceeloppervlakte: | 168 m² |
| Bewoonbare opp.: | 203 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1899 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht zonder toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Enkel |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | Individueel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Individueel, Elektriciteit |
| Isolatie: | Geen isolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 743 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 168 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260512-0003868090-RES-1 |
| EPC Index: | 910,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 12/05/2036 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Asbestattest: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Gekeurde stookolietank: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in