Deze rijwoning is gelegen vlakbij het centrum van Gent met een vlotte bereikbaarheid naar winkels, openbaar vervoer en invalswegen. De woning biedt een solide basis en is ideaal voor wie op zoek is naar een renovatieproject met potentieel. Bij het betreden van de woning komt u in de inkomhal die toegang geeft tot de leefruimte. Deze bestaat uit een voorplaats en een achterliggende zithoek, met aansluitend de keukenruimte. Achteraan bevindt zich een koer die zorgt voor extra lichtinval en buitenruimte. Op het gelijkvloers is eveneens een badkamer met bad, douche en toilet aanwezig. De eerste verdieping beschikt over 2 volwaardige kamers die ingericht kunnen worden als slaapkamers. Op de bovenste verdieping bevinden zich nog bijkomende ruimtes die perfect kunnen dienen als extra slaapkamers, bureau of hobbyruimte. In totaal biedt de woning de mogelijkheid tot het creëren van drie slaapkamers. De woning vraagt een grondige renovatie, maar biedt daardoor de kans om ze volledig naar eigen smaak en hedendaagse normen in te richten. Dankzij de centrale ligging en de aanwezige ruimte is dit een interessante opportuniteit voor zowel eigen bewoning als investering. Inschrijven via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Acaciastraat 37 Gent (9000) |
| Vraagprijs: | € 269.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, Stad centrum |
| Perceeloppervlakte: | 66 m² |
| Bewoonbare opp.: | 137 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1918 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 2 m |
| Tuin diepte: | 2 m |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel |
| Elektriciteit: | niet conform |
| Verwarming: | Gashaard, Aardgas - decentraal |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie - Dak: 4cm |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 498 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 66 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250930-0003698064-RES-1 |
| EPC Index: | 455,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 30/09/2035 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Asbestattest: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in