Deze prachtige woning kunnen we samenvatten in één zin : pure ruimtelijke klasse ! De statige inkomhal (met gastentoilet) zet meteen de toon : je wordt in stijl ontvangen en de wandhoge deur brengt je binnen in de kern van het pand, de fantastische leefruimte aan de riante open keuken. De vele grote glaspartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en een mooi contact met de (volledig afgesloten) tuin, terwijl er in de donkere avonden toch voldoende geborgenheid is rond de pelletkachel in de zithoek. De open doorgang brengt je tot in de keuken, waar in en rond het heel ruime kookeiland een overvloed aan opbergruimte is. Het hoge open plafond zorgt voor een heel ruimtelijk gevoel. Alle kwaliteitsmerken zijn aanwezig in de keuken. Vooraan de woning een groot bureel en een ruime wasplaats/berging. Op het gelijkvloers is er vloerverwarming. Op de eerste verdieping kom je via de stijlvolle centrale gang tot in de vier ruime slaapkamers en ook één dressing aanwezig, de badkamer met zowel ligbad als riante inloopdouche, en een apart toilet. Aan de achterzijde van de woning beschik je over een dubbele garage met laadmogelijkheid (met directe toegang tot de keuken en tuin). Je voorziet in je eigen energie met de 22 zonnepanelen op het dak en ook zijn er airco's aanwezig! Genieten van het buitenleven kan in alle rust in de mooi ingerichte en onderhoudsvriendelijke tuin, en het ruime zonovergoten terras. Bezoekdag 30/05. Inschrijven via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Middendam 13 Daknam |
| Vraagprijs: | € 874.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Stad |
| Perceeloppervlakte: | 570 m² |
| Bewoonbare opp.: | 458 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1955 |
| Renovatiejaar: | 2021 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Slaapkamers: | 5 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 3 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 20 m |
| Tuin diepte: | 20 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Aangebouwd steen |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform tot 2045 |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Airco: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja - Type C |
| Zonnepanelen: | Ja - 22 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.381 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 570 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 46014-G-OMV_20200549999/EP17537/A001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 47,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 28/05/2034 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in