Deze prachtig gelegen en instapklare woning ontvangt je in stijl in een ruime inkomhal met gastentoilet. Zo kom je verder tot in de heel aangename leefruimte, met veel natuurlijke lichtinval. In de zithoek is de haardplaats de trekpleister, terwijl in de eethoek het zicht op de tuin en de connectie met de veranda in het oog springen. Dat uitzicht is er ook vanuit de aanpalende ruime keuken, en via deze weg bereik je ook de grote wasplaats en de inpandige garage. Op de eerste verdieping is er rond de riante overloop voorzien in drie mooie slaapkamers en een handig ingerichte badkamer met ligbad. Extra opbergruimte is er op de zolder, maar ook in het ruime tuinhuis. De absolute bonus van dit pand vinden we echter buiten : de combinatie van een prachtige zwemvijver en het schitterende agrarisch uitzicht in een zeer ruime tuin maken van dit pand toch wel een bijzondere opportuniteit voor wie op zoek is naar rust én privacy. Bezoekdag 06/06. Inschrijven via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Schattemanstraat 1-A Assenede |
| Vraagprijs: | € 624.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 2.195 m² |
| Bewoonbare opp.: | 184 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1992 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Inpandig |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen, Verwarming |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Plat dak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Sanitair: | Keuken en badkamer gekoppeld aan rv2 |
| Elektriciteit: | Niet conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Moederhaard, Individueel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Individueel, Stookolie |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 830 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 2.195 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260526-0003870472-RES-2 |
| EPC Index: | 319,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 15/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in