U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Op aanvraag, 30710 Los Alcazares
Vraagprijs: € 355.000

Omschrijving

NIEUWBOUW VILLA'S IN LOS ALCAZARES

NIEUWBOUW VILLA'S IN LOS ALCAZARES

Nieuwbouw luxe complex van 10 villa's met privé zwembad en overdekte garage voor elke woning.

Deze villa's zijn in duplexstijl met terrassen op de begane grond, eerste en tweede verdieping met verschillende oriëntaties, zodat u elke dag van het jaar kunt genieten van alle uren zonneschijn.

Elke woning heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers. De woningen zijn ontworpen op twee niveaus als een duplex-stijl en een open gepland concept, bestaande uit een volledig ingerichte keuken en een woon-eetkamer.

Het complex is gelegen in Los Alcázares (Murcia), op 400 meter van de zandstranden en 30 minuten rijden van de luchthaven van Murcia. Het is ook omgeven door alle diensten, sportfaciliteiten en dicht bij verschillende golfbanen zoals Roda Golf, La Serena Golf, Mar Menor Golf en vele anderen.

De woningen zullen voldoen aan de hoogste normen en zullen worden uitgerust met:

Privé zwembad met buitendouche.
Zomerkeuken in solarium.
Keuken voorzien van alle apparatuur: koelkast, keramische kookplaat, verhoogde oven, inbouw magnetron, afzuigkap en geïntegreerde vaatwasser.
Gevoerde kasten met lades.
Badkamers met toilet, badmeubel, spiegel met licht en doucheschermen.
Pre-installatie voor airconditioning.
Overdekte garage.

Los Alcazares ontpopt zich als de ideale plek om te ontdoen van de stress van het leven in de grote stad. Het is perfect om te rusten en te genieten van de geneugten van het leven. Het biedt een breed scala aan diensten; unieke, hoogwaardige gastronomie; een scala aan sporten en duizenden kleine hoekjes waar u de lokale cultuur kunt waarderen.

Stad Cartagena minder dan 15 minuten met de auto en 30 minuten van de luchthaven Murcia Corvera.


Kenmerken

Algemeen

Adres:Op aanvraag
Los Alcazares
Referentie:N6237
Vraagprijs:€ 355.000
Type:Villa
Perceeloppervlakte:134 m²
Bebouwde opp.:103 m²
Bewoonbare opp.:90 m²

Indeling

Slaapkamers:3 (0 m², 0 m², 0 m²)
Badkamers:2
Terras:53 m²
Tuin:Ja

Comfort

Airco:Neen - Pre-Installed
Zwembad:Ja

Streetview

Neem vrijblijvend contact op

Wenst u meer informatie of wilt u een bezoekmoment inplannen? Contacteer ons vrijblijvend voor meer informatie. 
Wanneer wij uw aanvraag hebben ontvangen zullen wij verder contact met u opnemen. 


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Niet gevonden wat u zocht?

Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.

Schrijf u in
Terug naar boven
Schrijf u in
Wij houden u op de hoogte van ons aanbod in België - Spanje - Tenerife
Sluit menu Immo-Home