Dit gelijkvloerse appartement is gelegen in een nieuw complex, op de rand van Lokeren. In de onmiddellijke buurt bevinden zich heel wat aangename groenzone's om te ontspannen, terwijl alle voorzieningen toch vlakbij zijn. Via de gemeenschappelijke inkomhal kom je in je eigen open inkom met gastentoilet en een vestiaire. Zo bereik je de heel lichtrijke leefruimte met open keuken. Net naast de keuken is er een handige opbergplaats/wasplaats voorzien. De gevelbrede raampartijen bieden een open zicht op de tuin en het terras (die je ook via een poortje aan de zijkant kan bereiken). De enige slaapkamer bevindt zich vooraan het pand, en deze beschikt over een aanpalende badkamer met inloopdouche. Parkeergelegenheid is er achteraan het complex (parkeerplaats ingereden de prijs). Dit is een ideale starterswoning, voorzien van modern comfort en met gewaarborgde rust. Bezoekdag: 30/05. Inschrijven via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Oude Heerweg 43-A/001 Lokeren |
| Vraagprijs: | € 299.000 |
| Type: | Benedenwoning |
| Ligging: | Stad |
| Bewoonbare opp.: | 80 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 3 m |
| Tuin diepte: | 2 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage Types: | Parkeerplaats |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Dakbedekking: | Andere |
| Gevel: | Plakwerk |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel, Aardgas - Ketel: 2014 |
| Verwarmd water: | Individueel - Aan RV1 |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Mech. ventilatie : | Ja - Toevoer en afvoer |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 711 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260507-0003864484-RES-1 |
| EPC Index: | 158,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 7/05/2036 |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in