Dit gelijkvloers appartement is onderdeel van een recent complex, op een sympathieke plek in het centrum van Elversele. Bouwjaar 2022. Via je eigen ruime inkomhal heb je toegang tot alle vertrekken van het pand, te beginnen met de zeer lichtrijke leefruimte met open keuken. Deze keuken is voorzien van alle comfort, met als centraal punt een groot kookeiland. De grote raampartijen zowel voor- als achteraan brengen heel veel natuurlijk licht naar binnen, wat een heel aangenaam gevoel geeft. De eerste slaapkamer bevindt zich aan de voorkant van het pand, de tweede achteraan. Tussenin is er voorzien in een badkamer met riante inloopdouche en een technische ruimte die ook extra opbergruimte biedt. Die is er ook in een eigen berging in de kelder, en bij het appartement hoort bovendien een ondergrondse autostaanplaats alsook fietsenstaanplaats. Genieten van de buitenlucht kan hier op twee terrassen : een overdekt vooraan, en een groot open terras aan de achterzijde. Garage verplicht aan te kopen voor €20 000. Bezoekdag: 11/04. Inschrijven via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Hof ter Elstlaan 1-B Elversele |
| Vraagprijs: | € 299.000 |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Landelijk, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 89 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 (12 m², 8.50 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 30 m², Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel |
| Isolatie: | Muurisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 626 |
| EPC Certificaat Nr.: | 46025-G-OMV_2028152326/EP16934/A002/D01/SD001 |
| EPC Index: | 23,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 30/03/2033 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in