Deze bijzondere woning in bel-etagestijl vormt een mooie symbiose tussen historische achtergrond en modern wooncomfort. De statige inkomhal vertelt meteen een groot verhaal aan je gasten, en de stijlvolle trap brengt je tot in de leefruimte op de eerste verdieping. Deze bestaat uit een groot leefgedeelte en een open keuken met alle kookgemak. De indeling zorgt voor een heel aangenaam gevoel. In de gang naar de eerste slaapkamer passeer je de moderne badkamer met riante inloopdouche, en op de bovenste verdieping is er rond de ruime overloop voorzien in nog twee slaapkamers. De allergrootste troef vinden we echter buiten : de heel ruime tuin bereik je via de doorrij-garage, en hier kun je letterlijk in alle rust genieten van het buitenleven. Diverse schaduwplekjes zorgen er voor dat dit ook op de warmste dagen geen probleem is. De kers op de taart vormt het bijgebouw, dat zowel als dubbele garage als als hobby-ruimte kan benut worden. Extra opbergruimte is er bovendien op de zolder in dit gebouw. Bezoekdag 30/05. Inschrijven via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Brusselsesteenweg 355 Merelbeke-Melle |
| Vraagprijs: | € 614.000 |
| Type: | Bel-étage |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 960 m² |
| Bewoonbare opp.: | 222 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1918 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Praktijkruimte: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Aluminium |
| Dak: | Mansardedak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Enkel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | niet conform |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel, Aardgas - Ketel: 2015 |
| Verwarmd water: | Individueel - aan RV1 |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 820 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 960 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260428-0003857899-RES-1 |
| EPC Index: | 253,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 28/04/2036 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Asbestattest: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in