Dit hedendaags en lichtrijk appartement vinden we terug op de tweede verdieping van het complex, en is te bereiken via zowel de trap als de lift. We komen direct binnen in de open leefruimte, waar het mooie uitzicht op de omgeving meteen in het oog springt. De gevelbrede raampartijen vormen niet alleen een mooi venster op het achterland, ze brengen ook een overvloed aan natuurlijk licht binnen. De halfopen keuken is een leuke plek om te kokerellen, en net ernaast beschik je over een handige berging. Aan de voorzijde van het gebouw bevinden zich de twee ruime slaapkamers, een badkamer met ligbad en een apart toilet. Bij het pand hoort een autostaanplaats op het afgesloten parkeerterrein, en helemaal achterin is er een groot gemeenschappelijk stuk tuin voorzien. Bezoekdag 16/05. Inschrijven via mail naar stefan@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Gentstraat 202/D Oostakker |
| Vraagprijs: | € 329.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Ligging: | Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 96 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Balkon: | Ja |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel, Aardgas - Ketel: 2022 |
| Verwarmd water: | Individueel - an RV1 |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd - dak: 5-8cm, muur: 5cm en vloer; 8cm |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 834 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260423-0003849843-RES-1 |
| EPC Index: | 108,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 23/04/2036 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in