Dit appartement is gelegen op de eerste verdieping van een recent complex, op de rand van het centrum van Lochristi met alle voorzieningen vlakbij. Via de trap of lift kom je tot in je eigen inkomhal met gastentoilet. Zo kom je verder tot in de lichtrijke leefruimte met open keuken. Via een schuifraam kun je tot op het terras, en de extra opbergruimte net naast de keuken is handig meegenomen. De enige slaapkamer is ruim, en in de aanpalende badkamer is er voorzien in een douche en de aansluitingen voor wasmachine. Bij het appartement hoort tevens een garagebox, gelegen achteraan het gebouw. Garage verplicht aan te kopen: €25.000. Bezoekdag 29/05. Inschrijven via mail naar tommy@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Dorp-Oost 85/102 Lochristi |
| Vraagprijs: | € 264.000 |
| Type: | Appartement |
| Ligging: | Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 63 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | In aanvraag |
| Verwarming: | Individueel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel - aan RV1 |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja - Keuken |
| Parlofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 749 |
| EPC Certificaat Nr.: | 202605007_0003864947-RES-1 |
| EPC Index: | 91,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 7/05/2036 |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in