!!BEZOEKDAG VOLZET!!Deze moderne woning met EPC-label B! is gelegen in een nieuwbouwwijk met een vlotte verbinding naar Lokeren en de E17. Via de ruime inkomhal (met vestiaire en gastentoilet) kom je in de leefruimte, waar je via de vele raampartijen een aangenaam contact hebt met het terras en de tuin. Aanpalend bevindt zich de keuken, die voorzien is van alle comfort. Hier zijn ook de wasplaats en een koele berging aanwezig. Op de eerste verdieping is er rond de leuke overloop plaats voor drie ruime slaapkamers en de grote badkamer met ligbad. Er is ook een apart toilet voorzien, met een douche ernaast. Je beschikt over een losstaande garage, en op de zolderverdieping is er zelfs plaats voor een extra kamer. De tuin is volledig omheind, en dus super veilig voor kinderen.Bezoekdag 08/04. Inschrijvingen via mail voor de bezoekdag naar stefan@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en insta. Voor meer info: www.immo-home.be
GRATIS schatting
GRATIS financieel advies
| Adres: | Windhaarstraat 7-A Lokeren |
| Huurprijs: | € 1.300 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Stad, In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 274 m² |
| Perceelbreedte: | 25 m |
| Bewoonbare opp.: | 139 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Gevelbreedte: | 11 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Sanitair: | Keuken en badkamer gekoppeld aan rv1 |
| Elektriciteit: | Conform 2034 |
| Verwarming: | CV-ketel, Airconditioning, Individueel, Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Warmtepomp, Gashaard |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Individueel, Gas |
| Isolatie: | Geen isolatie |
| Airco: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 951 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 274 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230704-0002936009-RES-1 |
| EPC Index: | 136,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 4/07/2033 |
| Asbestattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in