Dit appartement is gelegen op het gelijkvloers van een modern complex, net buiten het centrum van Wachtebeke. Via de inkomhal bereik je door een geluidsdichte deur de ruime leefruimte met open keuken. Er is een extra berging voorzien, en de gang brengt je naar het toilet, de badkamer en de twee slaapkamers achteraan. Het terras en de tuin is toegankelijk langs beide slaapkamers. Achteraan de tuin is een hekje waardoor je snel bij de garage komt die ook bij dit appartement hoort. Gemeenschappelijke kosten: €60/ maand. Bezoekdag woensdag 20/05: inschrijvingen via mail naar xenia@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en insta. Voor meer info: www.immo-home.be GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES
| Adres: | Wachtebeke-Dorp 48/002 Wachtebeke |
| Huurprijs: | € 900/maand |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Ligging: | In centrum, Gemeente |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 60 |
| Kamers: | 5 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Garagebox |
| Parking: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Sanitair: | Keuken en badkamer gekoppeld aan rv1 |
| Elektriciteit: | conform tot 2033 |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Individueel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Rolluiken: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20230119-0002784999-RES-1 |
| EPC Index: | 111,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 10/01/2033 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.
Schrijf u in